Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Холивудската ѕвезда Скарлет Јохансон роди син и му даде необично име

Шоубиз

Холивудската ѕвезда Скарлет Јохансон роди син и му даде необично име

Холивудската ѕвезда Скарлет Јохансон роди син и му даде необично име

Веќе некое време се шпекулираше дека Скарлет Јохансон е бремена, и само што ги потврдија гласините, таа и нејзиниот сопруг Колин Џост повторно ги изненадија обожавателите.

Имено, популарната актерка роди момче по име Козмо, со што стана мајка по вторпат.

Нејзиниот сопруг Колин Џост од ТВ-шоуто „Saturday Night Live“ веста ја сподели на Инстаграм.

-Ок, ок, добивме бебе. Името му е Козмо. Многу го сакаме – напиша комичарот и замоли за приватност.

За Колин ова е прво дете, а Скарлет веќе ja има седумгодишната ќерка Роуз од бракот со новинарот Роман Дауриак. Скарлет и Колин тајно се венчаа во октомври 2020, по три години врска.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.