Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„Вака изглeдаат 43 години“ : Карлеуша го прослави роденденот на интимна, но сепак гламурозна прослава

Вести

„Вака изглeдаат 43 години“ : Карлеуша го прослави роденденот на интимна, но сепак гламурозна прослава

Јелена Карлеуша го прослави 43-иот роденден во кругот на најблиското семејство и пријатели.

Роденденот на пејачката Јелена Карлеуша секоја година предизвикува големо медиумско внимание како и гостите кои доаѓаат на него.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

-Ви благодарам за честитките и најубавите желби. Идеме понатаму во голем стил. Ни помалку, ни повеќе! Ве сакам. П.С оваа година не правев роденденска забава, бев кругот на најблиското семејство и пријатели, се одмарав и ги полнев батериите за фестивалот Music Week кој следува. Подгответе се да грми планетата-  напиша Карлеуша на својот Инстаграм профил.

Таа сподели фотографии од роденденска торта со сирена, но и фотографии од базенот каде може да се види како ужива. Таа носела бел костим за капење и огромна сина наметка со која се фрлила во базенот.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.