Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„Втора рунда“ : Tие важат за еден од најубавите парови во Холивуд и го очекуваат своето второ дете

Шоубиз

„Втора рунда“ : Tие важат за еден од најубавите парови во Холивуд и го очекуваат своето второ дете

„Втора рунда“ : Tие важат за еден од најубавите парови во Холивуд и го очекуваат своето второ дете

Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам го очекуваат второто дете, а моделот ги сподели вестите на својот Инстаграм.

-„Та да! Втора рунда“ – напишала манекенката и актерка во описот на фотографиите со труднички стомак и со емотикони на бебиња.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Ова ќе биде второ дете на 34-годишната убавица со 54-годишниот актер Џејсон Стејтам. Тие веќе се родители на 4-годишниот Џек Оскар. Џејсон е 20 години постар од Роузи, но за двојката тоа не е проблем.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.