Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Јелена Карлеуша завршила во Ургентен центар по убод од оса

Шоубиз

Јелена Карлеуша завршила во Ургентен центар по убод од оса

Најпознатата српска пејачка Јелена Карлеуша заврши во Ургентниот центар во Белград откако добила алергиски напад по убод од оса.

Како што јавуваат српските медиуми, пејачката по убодот почнала да отекува и да се гуши, поради што ѝ била укажана лекарска помош.

Јелена била итно примена во Ургентниот центар, каде ја добила целата потребна нега, а на својот профил на Инстаграм јавно им се заблагодари на вработените кои ѝ помогнале.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.