Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ријана на состанок со момчето во смела комбинација без градник

Шоубиз

Ријана на состанок со момчето во смела комбинација без градник

Ријана на состанок со момчето во смела комбинација без градник

Популарната пејачка Ријана (33) во последно време не се појавува често во јавноста и поради тоа секое нејзино излегување е пропратено од безброј папараци.

Рири одлучила да излезе на состанок во Њујорк со своето момче Ејсап Роки (33), а нејзината комбинација за оваа прилика никого не оставила рамнодушен.

Парот е многу таинствен околу нивната врска и никој не знае кога точно тие започнале да се забавуваат, но едно знаеме дека Роки за магазинот GQ изјави дека Ријана е „љубовта на неговиот живот“.

Пејачката на состанокот се појавила во розов фустан со висок шлиц и длаболко деколте, но тоа е сосема небитно земајќи во предвид дека низ проѕирната ткаенина можело да се види апсолутно се.

Раперот и пејачката разменувале нежности и погледите на сите присутни биле вперени кон нив. Тие биле расположени и не им пречеле ни блицевите од папараците.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.