Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ТАТКОТО НА БРИТНИ СПИРС: „Жал ми е што ја гледам ќерка ми во толкава болка“

Шоубиз

ТАТКОТО НА БРИТНИ СПИРС: „Жал ми е што ја гледам ќерка ми во толкава болка“

ТАТКОТО НА БРИТНИ СПИРС: „Жал ми е што ја гледам ќерка ми во толкава болка“

По шокантните изјави на Бритни Спирс, се огласи и нејзиниот татко Џејми Спирс, преку изјава која ја дал неговиот адвокат.

– „На Џејми му е навистина многу жал што ја гледа својата ќерка во толкава болка. Тој ве уверува дека ја сака ќерка му која многу му недостасува”, изјавил адвокатот.

За шокот да биде поголем, се огласи и нејзината мајка, повторно преку адвокат, која во кратката изјава рекла дека е „многу загрижена мајка поради сè што слушна дека преживеала нејзината ќерка“.

„Татко ми и сите вклучени во ова треба да бидат во затвор“, изјави Бритни, додавајќи дека би сакала „да го тужи своето семејство“.

Судењето продолжува, а многу познати личности и обожаватели на социјалните мрежи ја поддржуваат пејачката во борбата за слобода.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.