Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Каков подарок доби Кајли Џенер за Божиќ? (ФОТО)

Маркетинг

Шоубиз

Каков подарок доби Кајли Џенер за Божиќ? (ФОТО)

Веднаш ќе ви кажеме, подарокот е прилично секси. Што мислите, како вашата девојка би реагирала на овој подарок?

Како и да е, реалити ѕвездата и милионерка Кајли Џенер е воодушевена!

Најмладата во кланот Кардашијан-Џенер одлучи да го отвори божиќниот подарок порано. Тоа што го виде ја расплака и толку и се допадна што реши да го сподели со нас, обичните смртници.

Сигурно се прашувате што ли ја воодушеви Кајли толку, па ќе ви кажеме. Фотографија од самата себе!

Подарокот го доби од наградуваниот моден фотограф Саша Самсон која веднаш предизвика преку милион лајкови на социјалните мрежи.

Ако вака изгледаат подароците што Кајли ги добила пред Божиќ, што ли друго ќе остави Дедо Мраз под нејзината елка?

 

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.