Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Карлеуша ужива во куќа полна букети: Дали се од Душко Тошиќ?

Шоубиз

Карлеуша ужива во куќа полна букети: Дали се од Душко Тошиќ?

Карлеуша ужива во куќа полна букети: Дали се од Душко Тошиќ?

Пејачката Јелена Карлеуша веќе се пофали со куќа полна со цвеќиња на Денот на вљубените, а сега во нејзиниот дом пристигнаа уште букети.

Карлеуша целосно уживала во денот на љубовта, па куќата и била преполна со букет црвени рози, а потоа пристигнало комбе со нова испорака. Јелена снимила се и објавила на социјалните мрежи, а сите коментираат кој и испратил цвеќе на пејачката.

-Втор ден, ве молам, не ме мразете – напиша воодушевената пејачка.

ЈК подоцна објави видео на кое се гледа нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, па сите претпоставуваа дека од него добила прекрасни букети рози.

Јелена за крај објави фотографија од насловната страница на „Vogue“ каде моделот Наоми Кембел позира со својата ќерка, па истакна дека можеби е време за нејзиното трето дете. Таа ги заинтригира своите следбеници со објавување на Инстаграм.

-Можеби е време за моето трето дете штом се воодушевувам на слики од бебиња –  напиша Карлеуша на социјалните мрежи.

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.