Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Катарина Ивановска искрено за врската со Перо Антиќ: „Среќни сме заедно!“

Шоубиз

Катарина Ивановска искрено за врската со Перо Антиќ: „Среќни сме заедно!“

Манекенката Катарина Ивановска во интервју за „Бекстејџ“ откри во какви односи е со Перо Антиќ. Имено, на прашањето дали се во врска, манекенката одговори потврдно и потенцираше дека се заедно. 

„Среќни сме заедно“, со насмевка на лицето призна манекенката. 

Освен што зборуваше за романсата со екс кошаркарот, исто така откри и како и на кој начин ја одржува формата. 

Кажа и дека синот Вања и ќерката Кира и го промениле животот во целост, па додаде дека мајчинството е најважната, но и најубава улога за неа. 

Што се откри во интервјуто погледнете во видеото во продолжение:

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.