Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ким Кардашијан заплака и призна: „Го изневерив Кање“

Шоубиз

Ким Кардашијан заплака и призна: „Го изневерив Кање“

Ким Кардашијан заплака и призна: „Го изневерив Кање“

Американската старлета Ким Кардашијан во последната епизода од емисијата „Keeping Up With Kardashians“ заплака пред камерите.

Таа пред јавноста откри како се чувствува поради разводот со Кање Вест.

– „Не можам веќе вака. Го изневерив. Тој е одличен татко и заслужува некој кој ќе го поддржува секој негов потег, кој ќе биде со него и ќе го следи каде и да тргне. Се чувствувам како губитник на крајот од 13 годишниот брак.“, рекла низ солзи најстарата сестра Кардашијан.

Ким на почетокот на оваа година поднесе барање за развод од Кање, а дополнително одлучиле дека и понатаму заедно ќе се грижат за своите четири деца.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.