Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

НОВ ЕВРОВИЗИСКИ СКАНДАЛ: Дамиано Давид објавил гола фотографија на Инстаграм

Шоубиз

НОВ ЕВРОВИЗИСКИ СКАНДАЛ: Дамиано Давид објавил гола фотографија на Инстаграм

НОВ ЕВРОВИЗИСКИ СКАНДАЛ: Дамиано Давид објавил гола фотографија на Инстаграм

Девојките ширум светот буквално се вљубија во фронтменот на групата Манескин, кои оваа година победија на изборот на песна за Евровизија.

Дамиано Давид иако веќе подолго време е во среќна врска, постојано објавува фотографии на својот инстаграм профил со кои го привлекува вниманието на светската јавност.

Една постара фотографија објавена на неговиот профил е повторно во фокусот на вниманието –  на фотографијата Дамиано е комплетно гол, а голема женска чанта ги покрива неговите гениталии.

Јавноста „полуде“ по оваа стара фотографија на фронтменот на италијанската рок – група.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.