Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Лејди Гага доживеа незгода позирајќи им на папараците

Шоубиз

Лејди Гага доживеа незгода позирајќи им на папараците

Лејди Гага доживеа незгода позирајќи им на папараците

Лејди Гага (35) моментално е на промотивна турнеја за својот нов филм „House of Gucci“. При напуштањето на шоуто на Стивен Колбер во Њујорк, популарната пејачка и актерка доживеа мала незгода.

Таа беше облечена во долг црн фустан со голем шлиц, а кога ги виде папараците застана за да им позира.

Во тој момент ветрот и го „кренал“ фустанот и и ја открил долната облека. Пејачката брзо реагирала и го задржала фустанот околу меѓуножјето , но фоторепортерите биле побрзи и успеале да ја фотографираат.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Гага, која во филмот игра покрај Адам Драјвер, Џаред Лето, Џереми Ајронс, Селма Хајек и Ал Пачино, ја глуми улогата на Патриција Реџани, поранешната жена на Маурицио Гучи, кој е внукот на Гучо Гучи, основачот на епонимот и луксузен моден бренд.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Филмот се очекува да биде прикажан во кино салите на 26 ноември.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.