Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Повторно заедно?: Бредли Купер и Ирина Шајк фотографирани на прошетка

Шоубиз

Повторно заедно?: Бредли Купер и Ирина Шајк фотографирани на прошетка

Повторно заедно?: Бредли Купер и Ирина Шајк фотографирани на прошетка

Бредли Купер и Ирина Шајк ги разгореа гласините за помирување откако изгледаа многу пријатно на прошетка низ областа Вест Вилиџ на Менхетен во неделата.

Поранешните партнери, кои заедно ја имаат четиригодишна ќерка по име Леа, не можеа да ги задржат насмевките додека одеа рака под рака кон неговиот дом. Шајк и Купер беа во врска од 2015 до 2019 година.

Бреди Купер и Ирина Шајк и две години по разделбата се во одлични односи и неретко заедно излегуваат заедно со својата ќерка, но овојпат Леа не беше со нив.

Двајцата беа во лежерно издание, 35-годишната манекенка носеше црни панталони, бела кошула и долг црн капут во комбинација со бели патики, додека 46-годишниот актер носеше сини панталони, блузон и темносин капут.

Нивната прошетка доаѓа откако супермоделот претходно оваа година беше романтично поврзан со Канје Вест, по нивното заедничко романтично патување во Париз.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.