Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Машин Ган Кели за „Вог“ откри нови бизарни детали за свршувачката со Меган Фокс

Шоубиз

Машин Ган Кели за „Вог“ откри нови бизарни детали за свршувачката со Меган Фокс

Машин Ган Кели за „Вог“ откри нови бизарни детали за свршувачката со Меган Фокс

Според Машин Ган Кели, „Љубовта е болка!“

Тоа го изјави раперот и актер за Vogue во заедничкото интервју со неговата нова вереница, актерката Меган Фокс.

-Тоа е чистокрвен колумбиски смарагд, необработен. Само беше издлабен во солза, директно од рудникот. А дијамантот беше директно од Стивен Вебстер. Концептот е дека прстенот може да се расклопи за да направи два прстени. Кога е заедно, се држи на место со магнет. Значи, гледате како се спојува? И тогаш формира нејасно срце  – рече Кели за уникатниот накит на Фокс.

-Овие две срца всушност се споени со трње. Па така, ако се обиде да го извади, тоа ќе ја боли – објаснил раперот и додал дека љубовта боли.

Актерката Меган Фокс (35) и раперот Машин Ган Кели (31) се верија неодамна во Порторико, на истото место каде што се заљубиле. Актерката објави видео од моментот на запросувањето, а под објавата напиша опширен опис во кој истакна дека свршувачката ја прославиле со „пиење крв еден од друг“.

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.