Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПО НОВИТЕ ГЛАСИНИ ЗА НЕВЕРСТВО: Тристан Томпсон и го честиташе роденденот на Клои

Шоубиз

ПО НОВИТЕ ГЛАСИНИ ЗА НЕВЕРСТВО: Тристан Томпсон и го честиташе роденденот на Клои

ПО НОВИТЕ ГЛАСИНИ ЗА НЕВЕРСТВО: Тристан Томпсон и го честиташе роденденот на Клои

Тристан Томпсон се огласи на Инстаграм за да и го честита роденденот на Клои Кардашијан покрај неодамнешното прекинување на врската и обвинувањата за неверство.

Кошаркарот објави неколку фотографии и се обрати со емотивна порака за мајката на неговата ќерка.

-Среќен роденден Клои. Ти благодарам не само за тоа што си прекрасен партнер, мајка и најдобар пријател, туку си и најљубезниот, грижлив и најпрекрасен човек што сум го сретнал. Твојата љубов и дух се заразни за сите што те сретнале. Ти благодарам за тоа што секогаш си тука за мене и за тоа што секогаш го ставаш нашето семејство на прво место. Те сакам најмногу. Имај прекрасен ден – напиша Тристан.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Многубројните фанови не беа задоволни од оваа постапка на Тристан па го нападнале во коментари под фотографиите.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.