Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Победникот на Евровизија потполно гол го честиташе Божиќ

Шоубиз

Победникот на Евровизија потполно гол го честиташе Божиќ

Победникот на Евровизија потполно гол го честиташе Божиќ

Дамијано Давид (22), фронтменот на бендот Манескин и победник на овогодинешниот Евросонг, жените го обожаваат и го следат секој негов чекор. Очигледно свесен за тоа, Дамиано секојдневно ги „почестува“ фановите со провокативни фотографии. Таков беше случајот и овој Божиќ.

Својата „армија“ обожаватели овој пат ја почести со најпровокативната фотографија досега, позирајќи целосно гол на социјалните мрежи.

Тој позираше држејќи ја својата мачка, а интимните делови од телото ги покри со „стикер“ од Дедо Мраз кој одлично се вклопуваше со капата. А со својот сексапил тотално го „полуде“ понежниот пол.

-Среќен Божиќ на сите! Лего и јас – стои во описот на фотографијата.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.