Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Карди Би му приреди спектакуларна роденденска забава на својот сопруг и му подари чек со неверојатен износ

Шоубиз

Карди Би му приреди спектакуларна роденденска забава на својот сопруг и му подари чек со неверојатен износ

Карди Би му приреди спектакуларна роденденска забава на својот сопруг и му подари чек со неверојатен износ

Раперката Карди Би (29) е многу галантна кога е во прашање нејзиниот сопруг, раперот Офсет (30), па за неговиот роденден му приреди забава за паметење, но и оригинален подарок.

Во емотивната објава која ја сподели на социјалните мрежи, Карди откри колку и значи нејзиниот сопруг на кого му приреди раскошна забава во Лос Анџелес на која присуствуваа многу познати личности.

– Среќен роденден на најдобриот сопруг, пријател и татко. Толку многу поминавме заедно. Те сакам за тоа каков маж стануваш и каков татко си. Ти благодарам што секогаш си со мене, во добро или зло. Нека животот продолжи да те благословува и само да продолжи така – напиша раперката во својата емотивна објава.

Карди на прославата ја искористила приликата на својот сопруг да му подари нереален подарок, чек од 2 милиони долари.

Да потсетиме, парот се венча на тајна церемонија во септември 2017 година, а Карди ги предаде документите за развод минатата година по неверството на Офсет. Меѓутоа, таа се предомислила, па после тоа останала бремена со нивното второ дете.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.