Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Принцот Хари ќе седи 10 редови зад кралското семејство на крунисувањето на кралот Чарлс III

Шоубиз

Принцот Хари ќе седи 10 редови зад кралското семејство на крунисувањето на кралот Чарлс III

Британскиот принц Хари ќе седи далеку зад кралското семејство на крунисувањето на неговиот татко, Чарлс III, и се очекува да го напушти настанот брзо, според инсајдерот Пол Бурел.

Нема шанси за помирување меѓу нив, а Хари можеби нема ни да има време да разговара со својот татко или брат за време на неговиот престој во Лондон.

Местото на Хари во десеттиот ред може да му овозможи тивко и брзо да ја напушти церемонијата. Се очекува Хари да биде во и надвор од Англија во рок од 24 часа.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.