Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Северина беше изненадена со роденденска порака и подарок од светската ѕвезда Шерон Стоун

Шоубиз

Северина беше изненадена со роденденска порака и подарок од светската ѕвезда Шерон Стоун

Познатата хрватска пејачка Северина на 21 април го прослави својот 51-ви роденден, а од една од најголемите холивудски ѕвезди, Шерон Стоун, доби најубави желби и честитки. Северина сподели видео на Инстаграм каде што Шерон искажува своја поддршка и честитки за роденденот на пејачката.

Северина не можеше да го крие својот ентузијазам и среќа, откако доби честитка од една од нејзините омилени светски ѕвезди. Таа ја опиша Шерон како многу паметна и силна жена, мајка, актерка, икона и идол на генерацијата, која направила многу за жените.

Пејачката се заблагодари за прекрасното изненадување и подарок кој доби, а Шерон објасни дека двете имаат заеднички пријател, кој и го овозможил ова изненадување на Северина.

Оваа честитка на роденденот од Шерон Стоун, без сомнение, ќе биде нешто што Северина ќе го памети до крајот на животот.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.