Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ријана во ултражешко издание на насловната на „Вог Италија“ (ФОТО)

Шоубиз

Ријана во ултражешко издание на насловната на „Вог Италија“ (ФОТО)

Ријана во ултражешко издание на насловната на „Вог Италија“ (ФОТО)

Познатата американска пејачка Ријана своите инстаграм фанови ги почести со фотографии на кои позира во долна облека со интересен принт.

– „Три минути смислував што да напишам во описот, но немам никакви ср*ња за кажување“, напишала пејачката на објавата која собра повеќе од 6.500.000 допаѓања.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Ријана позирала во долна облека од својата Savage x Fenty колекција, а пејачката го покажала и жешкото, фит тело. Оваа недела таа максимално го искористи својот сопствен дизајн за насловната страница на „Вог Италија“.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.