Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Северина на одмор на Малдивите(ФОТО)

Шоубиз

Северина на одмор на Малдивите(ФОТО)

ФОТО: ФЕЈСБУК

Северина на одмор на Малдивите(ФОТО)

Познатата хрватска пејачка Северина ужива откако пред една недела се вакцинираше со вакцина против Ковид-19.

Таа сподели фотографија од одморот на Малдивите  – на која иако не е разголена, успеа за само еден час да собере повеќе од 22 илјади лајкови.

-„Не знам јас ништо, јас сум овде со велосипед“, напиша таа под фотографијата.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.