fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Синот на Дејвид Бекам ќе издаде своја книга

Шоубиз

Синот на Дејвид Бекам ќе издаде своја книга

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам, 17-годишниот Бруклин изјави дека планира во мај идната година да издаде своја книга.

Сепак, не станува збор за пишано дело, туку за еден вид „албум“ со фотографии коишто Бруклин се уште не ги објавил на социјалните мрежи, слично како што направи и старлетата Ким Кардашијан претходно. А, судејќи според популарноста на младиот Бекам на социјалните мрежи, многу е веројатно тоа своевидно уметничко дело да стане и „бестселер“ во Обединетото Кралство.

„Книгата“ ќе биде насловена „Што јас гледам“ и ќе содржи 300 фотографии од популарниот тинејџер.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.