Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Тејлор Свифт фотографирана со нејзиното наводно ново момче

Шоубиз

Тејлор Свифт фотографирана со нејзиното наводно ново момче

Тејлор Свифт (33) неодамна ја раскина шестгодишната врска со актерот Џо Алвин (32), а странските медиуми пишуваат за нејзиното наводно ново момче.

На 3 мај, помалку од еден месец откако беше објавена веста дека Тејлор Свифт и Џо Алвин ја прекинале својата шестгодишна врска, „The Sun“ објави дека 33-годишната поп ѕвезда започнала нова романса со 34-годишниот фронтмен на бендот „The 1975“, Мети Хили.

По првичниот шок, обожавателите на Свифт се вратија во детективски режим и дури почнаа да шпекулираат дека Свифт и Хили си разменуваат романтични пораки додека се на сцената.

@venusdaydreams

this is either a hilarious comittment to the bit, super romantic, or my worst nightmare! #the1975tiktok #taylorswift #mattyhealy1975 #swifttok #mattyhealyedit #taylorandmatty

♬ original sound –

Дејли Мејл ги објави првите фотографии на пејачката со музичарот Мети Хили. Двојката беше фатена оваа недела како се упатуваше кон станот на Тејлор по нејзиниот концерт во Нешвил како дел од нејзината турнеја „Тhe Eras Tour“. Тие седеа еден до друг на задните седишта од автомобилот.

Пред тоа Мети присуствуваше на нејзиниот концерт заедно со нејзините пријателки Џиџи Хадид и Лили Олдриџ.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.