fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЖЕЖОК БОЖИЌЕН ПОДАРОК ОД КАЈЛИ: Познатата ѕвезда објави секси видео со Тајга

Маркетинг

Шоубиз

ЖЕЖОК БОЖИЌЕН ПОДАРОК ОД КАЈЛИ: Познатата ѕвезда објави секси видео со Тајга

Кајли Џенер одлучи своето семејство и пријателите (и сите нас) да ни подари уште еден божиќен подарок.

19-годишната ѕвезда објави краток филм во кој се појавува со нејзиниот дечко Тајга, режиран од фотографката Саша Самсонова.

Тајниот проект на Кајли е снимен пред еден месец во Лос Анџелес, а премиерата беше вчера, на Божиќ, како изненадување за целиот свет.

– „Идејата за ова видео беше да се прикаже едно лично искуство. Тоа е како да гледате некоја личност во ситуација во која никогаш не би ја виделе“ – објаснува Саша.

Кајли во спотот, кој ги разбранува социјалните мрежи и интернетот, се појавува топлес во туш кабина, а таму и се придружува Тајга.

Видеото следуваше по објавувањето на провокативната фотографија на Инстаграм профилот на ѕвездата.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.