Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ѕвездите на „Спајдермен“ се во врска?! (ФОТО)

Шоубиз

Ѕвездите на „Спајдермен“ се во врска?! (ФОТО)

Ѕвездите на „Спајдермен“ се во врска?! (ФОТО)

Зендаја и Том Халанд се фотографирани како се бакнуваат во неговиот автомобил, остварувајќи го секој сон на фановите на „Спајдермен“.

Се чини дека се чекаше само вистинскиот момент кога ќе започнат врска.

Веќе со години, фановите на „Спајдермен“ се надеваа дека двајцата актери ќе ги видат заедно и сега им се исполни желбата. Во пресрет на викендот за прославата на независноста на Америка, познатите млади актери беа фотографирани како долго се бакнуваат во неговиот автомобил додека чекаат на семафор.

Јавноста ги поврзуваше низ годините, но тие секогаш ги демантираа тие тврдења и негираа дека се заедно.

Тие се запознаа во 2017 година за време на снимањето на филмот „Spider-Man: Homecoming“, а тогаш излегоа и првите гласини за нив, а тие реагираа така што правеа шеги на таа тема на социјалните мрежи.

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.