Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Светот за првпат ја виде малата Чикаго Вест (ВИДЕО)

Сцена

Светот за првпат ја виде малата Чикаго Вест (ВИДЕО)

Светот за првпат го виде најмалиот член на фамилијата Кардашијан – Вест, малата Чикаго Вест.

Имено, вчера младата ѕвезда Кајли Џенер објави дека на 1 февруари се породила и станала мајка, а во емотивното видео посветено за нејзината ќерка, можеме да видиме повеќе од тоа што треба.

Во 10-минутното видео објавено на јутјуб се појавуваат сите важни личности од нејзиниот живот, вклучувајќи ја и нејзината мала внука Чикаго.

Малата Чикаго Вест која е третата ќерка на Ким и Канје, родена од сурогат мајка, можете да ја видите во 8:25 минута од видеото:

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.