Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

СО ЗМИЈА НА СЦЕНА: Провокативната Марија Груевска влезе во финалето на „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

Таленти

СО ЗМИЈА НА СЦЕНА: Провокативната Марија Груевска влезе во финалето на „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

СО ЗМИЈА НА СЦЕНА: Провокативната Марија Груевска влезе во финалето на „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

Со долна облека на сцена и со змија околу струкот вчеравечер настапи македонската натпреварувачката Марија Груевска во музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“ го вознемири, но и го воодушеви жирито.

Таа за време на својот настап имаше змија околу струкот, која се виткаше околу неа, па покрај провокативниот стајлинг кој привлече големо внимание, фокусот сепак беше во жолтиот питон.

Членовите на жирито беа шокирани кога го видоа нејзиниот перформанс, додека Ана Бекута и Вики Миљковиќ, цело време се препотуваа поради змијата. Вики едно време почна да се лади со лепеза, а по нејзиниот израз се гледаше дека не и е пријатно.

„Човече, треба храброст за вакво нешто!“ – едногласни беа членовите на жирито.

Сепак, нејзиниот перформанс успеа да ја однесе до четвртфиналето на шоуто, со освоени шест гласа од стручното жири.

Погледнете го нејзиниот настап:

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Таленти

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.