fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Tаткото на Меган Маркл тврди дека неговата ќерка страда

Маркетинг

Сцена

Tаткото на Меган Маркл тврди дека неговата ќерка страда

Томас Маркл, таткото на војвотката Меган Маркл, изјави дека според нејзиното однесување може да се види дека „тешко излегува на крај со обврските од кралскиот начин на живот“, но и дека одбива да разговара за тоа.          

Тој вели дека со неговата ќерка не разговарал од венчавката, а последниот пат разговарале за неговата здравствена состојба по операцијата на срцето.

–          Имам впечаток дека мојата ќерка е уплашена од животот што во моментов го води, изјави Томас Маркл за „Сан“ .

Според него, очите на Меган кријат длабока тага и дека нејзините насмевки се лажни.

–          Знам како се смее од малечка. Ова не е тоа, не е вистински среќна, истакна Томас Маркл, кој додава дека неговата ќерка веќе не одговара дури и на неговите пораки.

Тој вели дека неговата здравствена состојба е тешка и дека сака повторно да оствари контакт со неговата ќерка. Таткото на Меган Маркл додава дека и претходно не се гледале често, но дека никогаш немале толку долг прекин во комуникацијата.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.