Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Трамп упадна на туѓа свадба во Њу Џерси (ВИДЕО)

Сцена

Трамп упадна на туѓа свадба во Њу Џерси (ВИДЕО)

Кристен Пјатковски и Такер Гледхил го доживуваа еден од најзначајните денови во нивниот живот, кога на нивната свадба ненадејно влета американскиот претседател Доналд Трамп.

Имено, Пјатковски и Гледхил ја одржувале свадбата во Голф клубот на Трамп во Њу Џерси и не ни помислувале дека на прославата ќе се појави американскиот претседател.

Причината за „упадот“ на Трамп на свадбата не е позната, но тоа не им пречеше да сватовите да почнат да се фотографираат со претседателот. Секако Трамп направи заедничка фотографија и со воодушевените младенци.

Набрзо по настанот, социјалните мрежи беа преплавени од фотографии и видеа од „упадот на Трамп“.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.