Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИДЕО: Слушнете ја новата песна на Каролина Гочева и Дуке Бојаџиев

МК Сцена

ВИДЕО: Слушнете ја новата песна на Каролина Гочева и Дуке Бојаџиев

Ексклузивно, ви ја претставуваме најновата песна на Каролина Гочева.

Песната е дело на Дуке Бојаџиев. Нема што повеќе да се коментира кога две вакви големи имиња се сплотени во песна – ремек дело.

Слушнете и сами:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.