fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЖЕНСКО Е: Се породи пејачката Тамара Тодевска!

ФОТО: ФЕЈСБУК

МК Сцена

ЖЕНСКО Е: Се породи пејачката Тамара Тодевска!

Според информации кои ги пренесува порталот Музика 24, пред само некоја минута нашата позната македонска поп пејачка Тамара Тодевска на свет донесе здраво женско бебе кое што е тешко 2,980 кг и долго 49 сантиметри.

Таа своето породување го имаше во една од најдобрите македонски клинички приватни болници Аџибадем Систина.

Редакцијата на Популарно.мк и посакува многу здравје и убави празнични денови како на младата мајка, така и на штотуку роденото бебенце.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.