Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ова сите го очекуваа! Се огласи Ериксен и испрати силна порака

Актуелно

Ова сите го очекуваа! Се огласи Ериксен и испрати силна порака

Во саботата занеме целата планета кога на мечот помеѓу Данска и Финска, се сруши на теренот Кристијан Ериксен.

Во 43-тата минута од мечот срцето на Ериксен престана да чука, но благодарејќи на лекарскиот тим тој успеа да се избори за живот на теренот, а потоа беше префрлен во болница каде е потполно стабилизиран.

Ериксен се огласи од болница и испрати порака:

Ви благодарам, нема да се предадам. Сега се чувствувам подобро, но сакам да разберам што точно ми се случи. Ви благодарам на сите за се што направивте за мене – изјави Ериксен.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.