Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Принцот Вилијам се забавуваше со своите деца за денот на татковците

Актуелно

Принцот Вилијам се забавуваше со своите деца за денот на татковците

Принцот Вилијам се забавуваше со своите деца за денот на татковците

Тој беше забележан со принцот Џорџ и принцезата Шарлот на локален полумаратон.

На фотографиите се гледа како кралското семејството е собрано околу микрофон со што се чини дека одбројуваат до почетокот на трката.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Денеска низ светот се слави денот на татковците и за таа прилика кралското семејство објави неколку фотографии на социјалните мрежи, меѓу кои и една необјавена до сега од принцот Вилијам со трите деца.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.