Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Тања Савиќ конечно во прегратка на синовите

Актуелно

Тања Савиќ конечно во прегратка на синовите

Тања Савиќ конечно во прегратка на синовите

Познатата српска фолк пејачка Тања Савиќ објави фотографија со синовите и напиша дека по повеќе од една година се повторно заедно.

Нејзиниот сопруг во април минатата година ги одведе двете малолетни деца во Австралија и од тој момент таа преживуваше пекол.

-Еве не. Среќни. Насмеани. Конечно заедно! Белграде стигнуваме за точно 26 часа! – напиша Тања на Инстаграм.

Бројни колеги и упатија поддршка за време на нејзината борба и сега тие и честитаа и не ја кријат среќата што таа е повторно со своите два сина.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.