fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Четиригодишно девојче падна од 7 кат на зграда во Аеродром

Маркетинг

Актуелно

Четиригодишно девојче падна од 7 кат на зграда во Аеродром

Четиригодишно девојче паднало денеска од 7 кат на зграда на ул. „Владимир Комаров“ во скопски Аеродром.

Од МВР за МИА информираат дека девојчето паднало околу 10.45 часот и оти со тешки повреди е пренесено во Ургентниот центар.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.