Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Дејвид Бекам поради своите деца доживеа непријатност со полиција

Вести

Дејвид Бекам поради своите деца доживеа непријатност со полиција

Дејвид Бекам поради своите деца доживеа непријатност со полиција

Семејството Бекам крстарело со луксузна јахта по Амалфи, крајбрежје во Италија каде ги посетила поморска полиција.

Причината за посетета е што децата на легендарниот фудбалер Дејвид Бекам, 16-годишниот Круз и 10-годишната Харпер возелe џет-ски, а италијанските закони се доста строги во тој поглед.

Имено, ако сакате да возите џет-ски во Италија, мора да поседувате некаква лиценца. Разговорот траел околу 45 минути, најверојатно поради потешкотии во комуникацијата поради непознавањето на јазикот, а интересно е тоа што полицајците го замолиле фудбалерот да се фотографираат со него.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

 

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.