Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТО: Тешка сообраќајна несреќа вечерва кај Универзална сала

Актуелно

ФОТО: Тешка сообраќајна несреќа вечерва кај Универзална сала

Насловната фотографија е преземена од Република

Уште една сообраќајка се случи предмалку на булеварот Партизански одреди кај Универзалната сала во Скопје.

Возачот на возраст од 18 години со автомобил алфа ромео удрил во една од жардиниерите на булеварот.

Засега не се познати причините поради судирот, а направена е само материјална штета. Според информациите, несреќата се случила по 21 часот.

Полицијата врши увид на местото на настанот.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.