fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Најголема излезност до 17 часот во последните три изборни циклуси

Маркетинг

Вести

Најголема излезност до 17 часот во последните три изборни циклуси

Според ДИК, излезноста на гласачите до 17 часот изнесува 60.89%

Податоците велат дека тоа е најголема излезност до 17 часот во последните три изборни циклуси.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.