Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Полчасовни задржувања на граничните премини

Актуелно

Полчасовни задржувања на граничните премини

На граничните премини за влез и за излез од државата има задржувања од 30-тина минути, соопшти АМСМ.

Сообраќај на патните правци надвор од градските средини е со зголемен интензитет и се одвива по суви коловози.

Се препорачува внимателно возење. Поради високите температурии од АМСМ сугерираат и патување во раните утрински и вечерни часови  со почести одмори и конзумирање повеќе безалкохолни пијалоци.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.