Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПОПУЛАРНО.МК: „Пет години ги спојуваме вистината и забавата!“

Вести

ПОПУЛАРНО.МК: „Пет години ги спојуваме вистината и забавата!“

Нашиот интернет портал Популарно.мк денеска одбележува пет години од своето основање на 14 јули 2012 година.

Петката е само бројка, бидејќи не можат да се избројат искуството, пријателствата, интервјуата, патувањата, дружбата, настаните и забавите изминатите пет години!

Продолжете да бидете нашата мотивација, а ние ветуваме уште многу години заедничка дружба.

Искрено, од уредникот Ѓорги Селков и редакцијата на Популарно.мк

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.