fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Претепан 15-годишен ученик во Тетово

Маркетинг

Вести

Претепан 15-годишен ученик во Тетово

Петнаесетгодишен ученик вчера бил нападнат за време на големиот одмор во основното училиште „Лирија“.

Малолетникот се здобил со видливи повреди.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот по што ќе биде поднесена соодветна пријава.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.