fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Професорката Тројачанец е пронајдена мртва

Вести

Професорката Тројачанец е пронајдена мртва

52-годишната професорка Снежана Тројачанец денеска е пронајдена мртва во Скопје, на сливот на реката Серава во Вардар.

Од МВР информираат дека се работи на утврдување на причините за смртта.

Инаку, пред еден час, на социјалните мрежи беа објавени неколку статуси од блиски роднини на Снежана преку кои информираа дека жената била пронајдена почината во Вардар.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.