Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Променливо облачно време со дожд

Вести

Променливо облачно време со дожд

Променливо облачно време претпладне и во вечерните часови со повремени врнежи од дожд не очекува денес.

Ќе дува умерен ветер од југозападен и југоисточен правец.

Минималните температури ќе се движат од 3°C – 10°C, а максималните од 10° C – 16° C.

Синоптичарите за утре најавуваат облачно време со повремени врнежи од дожд, додека до среда следува спуштање на постуден воздух од север, што ќе донесе врнежи од снег на планините.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.