fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Промоција на три нови авиолинии од скопскиот аеродром

Актуелно

Промоција на три нови авиолинии од скопскиот аеродром

Копенхаген, Братислава и Берлин се трите нови дестинации кон кои од аеродромот „Александар Велики“ во Скопје ќе сообраќа нискобуџетната авиокомпанија „Визер“.

Новите авиолинии ќе ги промовираат денеска министерот за транспорт и врски Владо Мисајловски и претставници на „Визер“ и на концесионерот на македонските аеродроми „ТАВ Македонија.

###

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.