fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Сончево со умерена облачност и севeрен ветер

Маркетинг

Вести

Сончево со умерена облачност и севeрен ветер

Времето денеска во Македонија ќе биде сончево со умерена облачност претпладне со умерен повремено засилен северен ветер.

Температурата ќе се движи од 14 до 24 степени.

Во Скопје слично време и температура до 22 степена.

УВ-индексот ќе изнесува 6.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.