Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ТОПЛЕС ВО КАДА: Северина ужива во погледот на Малдивите (ФОТО)

Вести

ТОПЛЕС ВО КАДА: Северина ужива во погледот на Малдивите (ФОТО)

ТОПЛЕС ВО КАДА: Северина ужива во погледот на Малдивите (ФОТО)

Откако замина на Малдивите, Северина редовно поставува жешки фотки на својот Инстаграм профил, кои фановите со нетрпение ги очекуваат. Но, на последната слика таа отиде чекор понатаму, и се појави топлес во кадата од луксузниот ресорт каде што престојува.

– „Каков поглед“, напиша кратко Северина, мислејќи на погледот во кој ужива додека лежи полугола во кадата.

Северина минатата недела започна да објавува фотографии од Малдиви. Прво започна со една необична – на плажа со велосипед. Во описот, напиша дека не знае ништо и дека е таму со велосипед, а посебно внимание привлече нејзиниот жежок црвен костим за капење.

 

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.