fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Убиено 19-годишно момче во Скопје

Актуелно

Убиено 19-годишно момче во Скопје

Деветнаесетгодишно момче починало откако со убодна рана од остар предмет е донесено во Градската општина болница „Наум Охридски“ во Скопје.

Со него било донесено уште едно лице родено 1995 година кое имало расекотина на увото и по укажаната лекарска помош е пуштено на домашно лекување.

Двете лица биле примени во болницата околу 19:30 часот, а 19-годишното момче починало околу 20:15 часот.

Полицијата работи на расчистување на случајот и на откривање на причините поради кои дошло до убиството.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.