Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Велики петок 10 април – неработен за граѓаните од православна веросиповед

Актуелно

Велики петок 10 април – неработен за граѓаните од православна веросиповед

Велики Петок 10 април е неработен ден за граѓаните од православна вероисповед, соопшти денеска Министерството за труд и социјална политика.

Од Министерството на граѓаните од православна вероисповед им го честитаат празникот.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.