Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Внимателно во Аеродром: Манијак демне и напаѓа девојчиња

Актуелно

Внимателно во Аеродром: Манијак демне и напаѓа девојчиња

Манијак деновиве напаѓа девојчиња низ скопската населба Аеродром.

Според информациите проширени низ социјалните мрежи, напаѓачот е на возраст од околу 30 години, со капа на главата и вообичано вози велосипед. Ги напаѓа девојчиња кога се сами, а се претставувал како сосед.

Иако едната од девојките вели дека случајот е пријавен во полиција, оттаму нема официјална потврда.

wefwergaehtrjhiojwhiyjh[1]

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.