fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Во штипскиот затвор пронајден обесен сопственикот на „Фиком“

Маркетинг

Вести

Во штипскиот затвор пронајден обесен сопственикот на „Фиком“

Од Управата за извршување санкции утрово потврдија дека Никола Николиќ, сопственикот на „Фиком“, е најден обесен во штипскиот затвор, пренесува МИА.

Повеќе детали се најавуваат во текот на денот.

Николиќ, беше затворен поради продавање исти станови од зградата во скопската населба Кисела Вода на повеќе граѓани.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.